Selçuk Dal Dekorasyon

Selçuk Dal Dekorasyon, 1997 yılında kurulmuş olup, Ankara Siteler mobilya imalaçısıdır. Uzun yılların verdiği güven ve tecrübeyi teknoloji ve takım çalışmasıyla  bütünleştiren firmamız Ankara mağaza dekorasyonu yapan firmalar arasında Mobilya Dekorasyon çalışmalarıyla göz doldurmaktadır.

Özellikle Ankara ili ve çevresinde önemli mağaza dekorasyon ve mağaza stand projelerine imza atan firmamız kalite odaklı ve müşteri memnuniyetini  temel prensip edinmiştir.

Mağaza Dekorasyonu dışında Yatak odası takımları, yemek odası takımları, mutfak dolapları, banyo dolapları, LCD duvar üniteleri, ray dolap, vestiyer, ahşap kapı, amerikan panel kapı, masif kapı, büro dolap ve masaları üzerine mobilya imalat ve dekorasyon çalışmaları yapmaktadır. Firmamız ahşap mobilya imalatlarını Ankara Siteler’deki atölyesinde  gerçekleştirmektedir.

Uzun yılların tecrübesi ve sizlerin güveniyle büyüyen firmamız, mağaza dekorasyonu yapan firmalar olarak mobilya dekorasyon işlerinde siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur ve mutluluk duymaktadır.

SELÇUK DAL DEKORASYON
Akçakale-2 Sk. No:76/13 
Siteler, Altındağ - Ankara
TEL    : 0312 348 6971 / GSM  : 0537 580 33 62

X