Alkan Ahşap İmalat Torna

1976 yılında Alkan Torna olarak kurulan firmamız şu an Alkan Ahşap Dekorasyon Ltd. Şti ismiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Ankara Siteler'de Ahşap Dekorasyon İmalat ve satış işi yapan firmamız yılların verdiği iş tecrübesiyle sektöründe başarılı işlere imza atarak müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

İmalatını yaptığımız ahşap ürünler arasında Ahşap Teras Kapama, Pergole, Kamelya, Lambri, Rabıta, Ahşap Sedir, Ahşap Ev, Ahşap Merdiven, Ahşap Sauna, Ahşap Sandalye ve Masa, Ahşap Bank, Ahşap Piknik Masası, Ahşap Köpek Kulubesi, Ahşap Çiçek Saksısı, Ahşap Çöp Kovası ve Ahşap Çit, Ahşap Panjur gibi ürünler mevcuttur.

Bunun dışında manav, pastane, kafeterya, restaurant gibi iş yerlerine İç Tasarım ve Proje Dekorasyon hizmeti de sunan firmamız müşteri talepleri doğrultusunda ve müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştirir. 

Alkan Ahşap Dekorasyon İmalat ve Uygulama firması olarak, taahhüt ettiğimiz işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmemiz ile müşterilerimiz tarafından takip edilen firma haline gelmiş bulunmaktayız.
 
Siz değerli müşterilerimize Ankara Siteler'deki mağazamızdan Ahşap Dekorasyon ve ahşap torna üzerine hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.

 
ÜRÜNLERDE YAKMA ANTİK DESENLER YAPILIR.

EMPREMYE TESİSİMİZ MEVCUTTUR.

ALKAN AHŞAP İMALAT TORNA 
Çamlıtepe caddesi No.152/A 
Siteler, Altındağ - Ankara
TEL          :  0312 350 30 46
GSM         : 0532 051 25 92
WEB ADRESİ  :
www.sitelerahsapdekorasyon.com

 

image

 

Etiket : ankara mobilyacılar, ankara siteler, alkan ahşap torna imalat, ankara ahşap torna, ankara siteler ahşap torna, ankara ahşap profil çıta, ankara ahşap seperatör, ankara ahşap torna göbekleri, ankara ayons baskılı çıtalar, ankara siteler ahşap cnc işleri, ankara burgulu çıta modelleri, ankara duvar ve tavan lambrileri, ankara havalı estetik dekoratif mdf panelleri, ankara işlemeli dekoratif çıtalar, ankara siteler ithal çıtalar, ankara kapı halkaları, ankara kapı çerçeveleri, ankara çerçeve çıtaları, ankara vitrin çıtaları, ankara kayın yakmalı desenli çıtalar, ankara kontra baskılı modeller, ankara kontra ve mdf cnc seperatörler, ankara köşe ve kartonpiyer profili, ankara lambalı kapı kavisleri, ankara siteler lukens ayak modelleri, ankara ahşap masa ayak imalatçıları, ankara ahşap cibinlik modelleri, ankara siteler masif oymalı modeller, ankara ahşap merdiven dikmeleri, ankara ahşap merdiven küpeştesi imalatçı, ankara oymalı dekoratif köşeler, ankara pergole imalatçı, ankara resim çerçeveleri, ankara siteler ahşap tornalı ayak imalatı

X