ARAYINIZ

Ada Mobel

image

Ankara koltuk takımı imalat üzerine çalışan Ada Mobel, imalatlarında her zaman estetik, zerafet ve şıklığa dikkat etmektedir. Firmamızın temel prensibi müşteri talebi doğrultusunda koltuk takımları imalatı ve tasarımını gerçekleştirmektir.

Bunun dışında yatak odası takımları ,yemek odası takımları, köşe takımları, genç odası takımları, kanepe, yatak, baza, başlık, fonksiyonlu orta sehpalar, TV üniteleri, orta sehpa, zigon sehpa imalat ve satış hizmeti vermektedir.

Koltuk tasarımı kapsamında firmamız; oturma grupları, tekli koltuk, çiftli koltuk, üçlü koltuk, salon takımları, köşe koltuk takımları, avangard koltuk takımları gibi ürünler üzerine imalat hizmeti vermekte ve koltuk döşeme de yapmaktadır.

Kalite odaklılık prensibiyle çalışan firmamız, Ankara içi ve Ankara dışı tüm müşterilerimize hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyar.

 

 

ADA MOBEL

Dolantı sokak No.32, Siteler

Altındağ - Türkiye

TEL  : 0312 351 60 03

GSM : 0507 727 09 60 - 0539 953 39 78

WEB : www.adamobel.com

 

Etiket : Ankara mobilya mağazaları, Ankara siteler koltuk tasarım, ankara yatak odası takımları, ankara yemek odası takımı, ankara koltuk döşeme, ankara avangarde koltuk takımları, ankara köşe takımları, ankara mobilya salon takımları, ankara oturma grupları, siteler ankara mobilya firmaları, ankara mobilya mağazaları, ankara mobilya imalatçıları, ada mobel ankara

X