ARAYINIZ

2M Orjinal Kapak - Ahşap Cnc Kesim İşleme

Kaliteyi ahşapla bütünleştiren 2M Orjinal Kapak-Ahşap Cnc İşleme Merkezi firma bünyesinde oluşturduğu CNC Makinesi ve alt yapısıyla siz değerli müşterilerimize Ankara Siteler'deki imalathanesinden hizmet vermektedir.

Firmamız,Ahşap Cnc İşleme, Ahşap CNC Kesim, Ahşap CNC Oyma ve değişik ahşap dekoratif kesim ve ahşap cnc işleme işleri yapmaktadır. Ahşap CNC İşleri konusunda yaptığımız  başlıca imalatlar; Ahşap CNC Yatak Başlığı,CNC Ahşap  Seperatörleri, CNC Ahşap Tavan Modelleri, Ahşap CNC Ayna Çerçeveleri, CNC cam kesim, CNC taç kesimi ve ahşap cnc makinesiyle yapılabilecek diğer cnc dekoratif kesim ve işlemelerdir.

Firmamız yine kendi bünyesindeki imalathanesinde Mutfak Dolap Kapakları üzerine de çalışmaktadır. Her tür Balon kapak,Akrilik Kapak, Laminant Kapak, Membran ve Membran Vakum Kapak, Aluminyum Ray Kapak gibi imalatlarımızla gerek Siteler firmalarına gerekse tüm Ankara ve yurt içi çalışmalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ahşap Mobilya Dekorasyonu da yapan firmamız, müşteri talebi doğrultusunda Yatak Odası Takımları, Yemek Odası Takımları, Mutfak Dolapları, Banyo Dolapları, Ray Dolap ve Vestiyer imalatı da yapmaktadır.

Her zaman müşteri talepleri doğrultusunda çalışan firmamız MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ temel prensip edinmiş olup siz değerli müşterilerimize Ahşap Mobilya, Mutfak Dolap Kapakları, Ahşap CNC İşleme, Ahşap CNC Kesim ve Ahşap CNC Oyma ve Ahşap CNC Modelleri konusunda hizmet vermekten mutluluk duyarız.

2M ORJİNAL KAPAK - AHŞAP CNC KESİM İŞLEME
  TEL   :0312.351 00 48   - 
GSM :0542.827 75 76
Web Adresleri: www.ahsapcncislemeankara.com - www.dolapkapaklariankara.com

Firmanın diğer ürünleri için tıklayınız.

 

 

image

X