TEKMOSAN OFİS MOBİLYALARI

Bugün Globalleşen dünyadaki yerini almak zorunda olan Türk müteşebbis ve iş adamlarına dünya kalitesinde ve uç zevkleri okşayan çizgilerde ürünler sunmaktan gururluyuz.

Vipon markası ile ürettiğimiz kendi dizaynımız olan koltuklarda, fonksiyon ve ergonomiyi mükemmel bir uyum içerisinde sunan dünyanın en iyi markalı mekanizma ve komponentleri kullanılmaktadır. Ahşap Mobilya üretimindeki güncel çizgiyi koruma yeteneği TEKMOSAN® 'ın dününden bugününe hep var olmuştur.

Türkiyenin en geniş Yönetici ve Makam masaları kolleksiyonuna sahip olmamıza karşın,zevklerin sonsuzluğu ve özgür düşünceye saygımızın gereği İtalya'nın tasarım ödülleri almış Uffix , SACMA ve İspanya'nın SHETUG gibi ünlü markaları ile de bu kolleksiyonlarımız desteklenmektedir.

Yedek Parça
DONATI (IT), TRADE KING(TW) ,KGS (ROK),GAİN (SP) ve OMS (IT) gibi dünyada ofis mobilya mekanizma ve component konularında kendini ispatlamış markaların Türkiye Temsilcisi veya Distribütörü olan TEKMOSAN® , kaliteli yedek parçaları yerli üreticilerimize sunarak, Türk ofis koltuğu üreticilerine dünya ile rekabet edebilme olanağı sağlamaktadır.

Yedek parçaların kullanımı, montajı, ürün kalitesindeki etkileri ve kullanım alanları konularında dileyen üreticilere ücretsiz eğitim sağlayan TEKMOSAN®,yıllar boyunca edindiği bilgi ve teknolojiyi Türk üretici meslektaşları ile paylaşmayı hedeflemektedir...

TEKMOSAN OFİS MOBİLYALARI
TEL   : 0312 353 58 20 

X