IRMAK AKSESUAR

Ankara’da mobilyanın kalbinin attığı yer olan Siteler’de 2001 yılından itibaren faaliyette bulunan IRMAK AKSESUAR 800 m2’lik geniş alanla sizlere hizmet sunmaktadır.

Kuruluşundan bu güne değin gerek klasik ve gerekse modern tarzda ev mobilyaları ve aksesuarları ile aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen turistik tesislerinin, pastanelerinin, restoranlarının, kafeteryalarının hem genel mekân hem de hareketli mobilyalarının imalini üstlenerek, başarıyla sonuçlandırmıştır.

Tasarım, Proje ve Uygulama alanlarında sizlere daha iyi hizmet sunmak amacıyla ar-ge çalışmalarına yoğun şekilde devam eden firmamız, sizlerden gelen talepleri itina ile karşılamaktan büyük onur duyacaktır.

Vizyonumuz;

Zamanın değişen ihtiyaçlarını araştırarak, esnek yapımızla, öncü ve değişken çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp huzur içinde yaşanılan mekanlar oluşmaktır.

Kalitemiz;

Irmak Aksesuar olarak kalite anlayışımız; satış endişesi duymadan, neye malolursa olsun en iyi malzeme ve en iyi işçilikle üretim yapmaktır.

Dün var olan hizmet anlayışımızla bugüne,
sizlerle de yarına ulaşacağımıza inanıyoruz.


IRMAK AKSESUAR
TEL   : 0312 351 41 71
GSM : 0552 262 51 20

X