DİVANN MASA SANDALYE

Mobilya üretiminin merkezi Ankara Siteler'de masa ve sandalye üretimi konusunda uzmanlaşmış şirketimiz tüm ihtiyaçlara uygun masa ve sandalye üretimi yapmaktadır.

Modern masa sandalye modellerimiz ile farklı kesimlere hizmet veren Divann Masa Sandalye her yıl ürün portföyünü genişletmekte ve müşterilerine hayalindeki ürünleri sunmaktadır. Ürün çeşitliliği konusunda zengin portföye sahip firmamız talebe uygun özel imalat da yapmaktadır.

Masa sandalye hayatımızda sadece bir mobilya değil yaşantımızın en önemli araç gerecidir. Yemek yerken, dinlenirken, çalışırken, eğlenirken vs her alanda masa ve sandalyeye ihtiyaç duyarız. Bizler kullanım alanına, ihtiyaca, kullanacak kişi ve kurumlara, kullanacak yaş ve sosyal gruplara uygun farklı konseptlerde ve farklı maliyet aralıklarında çok farklı masa sandalyeler üretmekteyiz.

Sizin ihtiyacınıza uygun, sizin hayallerinizdeki gibi bir masa sandalyeyi geniş ürün yelpazemiz içinde bulacağınızı ümid ediyor ve bunun için ara vermeden çalışarak her geçen gün ürün çeşitliliğimizi ve kapasitemizi artırıyoruz.

Genel kullanımlar için kurumlara ucuz masa sandalye modellerimiz ve ekonomik masa sandalye modellerimiz ile toplu siparişlere dönük de hizmet vermeye devam ediyoruz.


DİVANN MASA SANDALYE
TEL   : 0312 350 88 63
GSM : 0533 634 38 37

X