BALCIOĞLU MOBİLYA

2005 yılında mobilya üretimine başlayan firmamız, mobilya ve dekorasyon sektöründe Siteler ve çevresi başta olmak üzere tüm Ankara'da önemli projelerde yer almıştır. Üretim kalitesi ve çözüm odaklı anlayışı ile Ankara ve tüm Türkiye'de birçok projede kalitesini ispatlamıştır.

Mobilya sektöründe kaliteden ödün vermeyerek sergilediğimiz duruş, uzun yıllar sonucunda elde edilen bilgi birikimi ve tecrübelerimizi modern mühendislik ve mimari teknikler ile birleştirerek yüksek kalitede, özgün, kişiye özel tasarımlar oluşturmaktayız.

Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve mekana özgü özgün çizimleri projelendirip, yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile konfor, görünüm zerafetinin yanında, fonksiyonellik ve işlevsellik katarak üretimlerimizi yapmaktayız. Mobilyayı bir bütün olarak ele alıp; Yatak Odası ve Yemek Odası imalatının yanınsıra mekanlara özel tasarımlar üretip, tüm iç dekorasyon uygulamalarını büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekteyiz.

Beğenilerinizden, zevklerinizden, hayatta keyif aldığınız tüm güzelliklerden ilham alıp, mimari çerçevede harmanlayarak işlevsel, kaliteli, sadece size özel mobilyalar üretip huzur bulacağınız mobilyalar tasarlıyoruz. Mobilya üretimlerimizde ve dekorasyon çalışmalarımızda ilk planlama ve çizim aşamasından, son montaj aşamasına kadar geçen tüm süreçte sizlerle aynı heyecanı paylaşıyor; iş bitiminde bir sanatçı gibi ortaya çıkan eserimizle haklı gurur yaşıyoruz…

Mimarlık sanatından soyutlanması mümkün olmayan mobilya sanatı, mimarinin bir iç donatım aracı olarak, antik çağlardan günümüze kadar evrim geçirmiş; her ülkede olduğu kadar, aynı ülkenin ayrı sanatkarları arasında da değişik yapım tarzları ve modeller ortaya çıkarmıştır. Mobilya stil ve modellerimizin gelişmesi, mobilya sanatımıza kendine özgü bir estetik, beceri ve düşünme kavramı aksettirmiş, çağın yaşayış tarzı ve sanat üslubunu yansıtmıştır.

Faaliyet Alanları:
-------------------------

Duvar Ünitesi
Genç Odası
Giyinme Odası
Yemek Odası
Yatak Odası
Bebek Odası
Çalışma Odası
Çalışma Masası
Bilgisayar Masası
Mutfak Masası
Çok Amaçlı Dolap
Tv Sehpası
Mutfak Köşe Takımı
Salon Konsolları
Dresuarlar
Dekoratif Aynalık
Kitaplık
Vestiyer
Portmanto
Ayakabılık
Yüklük Dolapları
Gardrop
Karşılama Bankosu
Ranzalar
Komidin
Şifonyer
Sehpalar
Aksesuar Çeşitleri
Ray Kapı
Panel Kapı
Lake Kapı
Ahşap Kapı
Ahşap Merdiven
Kamelya
Sundurma
Teras Kaplama

BALCIOĞLU MOBİLYA
TEL   : 0312 353 50 97
GSM  : 0535 962 35 30

X