ASIL KOLTUK MOBİLYA


Küçük bir atölyede başladığımız çalışmalarımız şimdi bizi biz yapan değerlerle birleşerek kocaman bir aileye dönüştü. Köklerimiz derin. 40 yıllık bir aile tecrübemiz var. Ailemizden gelen birikimimizi kendi tecrübelerimizle birleştirerek 2006 yılında ASIL KOLTUK olarak mobilya tasarlamaya başladık.

Yılların verdiği ve biriktirdiğimiz tecrübe ile, el ele vererek, üretimimizi teknoloji ile birleştirdik. Sizlere en güncel, en uyumlu tasarımları sunduk. Bundan sonra için de sürekli çalışarak, üreterek, sizlerin görüşlerine değer vererek üretimimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Misyonumuz:

Üst düzeyde mobilya üretimi için gerekli teknolojik, güncelliğini sürekli koruyan bir alt yapıya sahip olarak, bilginin ürüne dönüşümünü hızlandırıyoruz. Dünya standartlarında mesleki yetkinliği öne çıkararak üretim bandımızdan çıkan her ürüne damgamızı vuruyoruz. Firmamızı uluslararası unsurları barındıracak fiziki koşullara sahip hale getirerek, müşterilerimize, ürettiğimiz her ürünü daha kaliteli hale getirmek için çabalıyoruz.

İş dünyası ve STK'lar ile ulusal ve uluslararası düzeyde işbirlikleri oluşturarak, Ulusal ve uluslararası arenada faaliyet göstermek için yoğun çaba harcıyoruz.


ASIL KOLTUK MOBİLYA
TEL   : 0312 351 05 64 - 0312 353 33 13

X