ANGORA MOBİLYA

Faaliyete Adil Ltd. olarak 1991 yılında başladık.1997 Yılına kadar Yaylı Yatak ve Kanepe grubunun Ankara toptancı bayiliği yaptık.

Ekim 1997 de Ankara da ANGORA yı kurduk . Angora Yatak , Kanepe ve Oturma Grubunun üretimine başladık. Bu ürünlerin pazarlamasını yani Genel Dağıtımınıda firma olarak kendimiz yaptık.

Ekim 1999 da ANGORA fabrika inşaatına başladık. Ağustos 2000 tarihinde yeni fabrika binamızda üretime geçtik.

Toplam 3000 m2 kullanım alanı olan fabrikamızın, bodrum katında Modüler Mobilya, zemin katında Showroom ve idari bürolar, 1. katında Kanepe, Oturma Grubu ve Kapitone , 2.katında Yatak Grubu , 3.katında ise boya atölyemiz ve depolarımız bulunuyor.

2001 Yılında ise Mesken yapımı olarak ANGORA İNŞAAT ı başlattık. Fiziki şartlarla birlikte sektörel makina parkımızıda tamamlamış olduk.sektörümüzde Ankara da fabrikasyon üretime geçen ürün yelpazesini tamamlayan ve kendini aşan bir firma haline geldik.

Misyonumuz;

Bilgi ve Tecrübelerini en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün portföyü ile güçlü; topluma, çalışanlarına ve sektöre karşı sorumluluklarını yerine getiren; saygın; birçok konuda öncü; itibarlı; insanların beğenilerine, konforuna ve ihtiyaçlarına katkıda bulunabilen evrensel ölçülerde, kurumsal, uzun ömürlü bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz;

Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren; devamlı ve sağlıklı büyüyerek, rekabet gücünü sürekli geliştiren; müşterileri ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer oluşturarak pazarın zorlu olduğu bilinciyle hareket eden; uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark oluşturan bir "firma" olmak.

Kurumsal Değerlerimiz;

Güvenilirlik

► İnsana ve çevreye saygı

► Pozitif düşünce ve pozitif enerji

► Demokratik ve katılımcı ortam

► Takımdaşlık

► Topyekün mükemmelleşme ve sürekli gelişim

► Müşteri odaklılık

► Entellektüel Sermaye

► Özeleştiri

► Kaliteli, hızlı hizmet ve uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyeti...

ANGORA MOBİLYA
TEL : 0312 351 71 97

X