ARAYINIZ

Şeref Concept

Tamamını kendi ürettiği ürünlerle; ürün çeşitliliği kalite anlayışı ve estetiğe verdiği önemle mobilya sektörüne katma değer sağlamaya devam etmektedir. Yeni 2018 kolleksiyonunda klasik modern çizgilerde ürettiği koltuk takımları yemek odası takımları ve aksesuarlarla başta Türkiye olmak üzere bir çok dünya ülkesine ihraç ediyor.

Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında müşteri taleplerinin karşılanmasında ekonomik kaliteli ve zamanında hizmet üretebilmenin verdiği güç ile yoluna devam etmektedir. Arge çalışmalarına aralıksız devam eden Şeref Concept farklı yaşam tarzlarına dünya standartlarına ürünler tasarlayıp ulusal fuarlarda yerini almaktadır.

Klasik Mobilya; Tutkunun Senfonisi!

Bir nota ile başlar, mükemmel armoni ile bir senfoniye dönüşür…

Bizim için klasik mobilyanın hikayesi bir ahşap ile başlar,

Mermer, metal, cam, kumaş ve deriyi sanattan aldığımız ilham ile yüksek şıklıkta üretiriz.

Klasik mobilya şıklığını; yurtiçi ve yurtdışı satış noktaları ile yaşam alanlarına taşırız.

Dünyanın en köklü markalarıyla yarışacak düzeydeki üretim kalitemizi ve tasarım çizgimizi; geçmişden gelen tecrübemize ve sanata olan tutkumuza borçluyuz.

Etiket : ankara klasik mobilya, ankara klasik koltuk, ankara klasik koltuk takımlari, ankara klasik yemek odasi, ankara klasik yatak odasi takimlari, ankara klasik mobilya imalatcilari, ankara klasik mobilya modelleri

ŞEREF CONCEPT
TEL   : 0312 351 64 74 - 0312 348 99 69


 

image

X