Retto Mobilya

Klasik tarzdaki yemek odası, yatak odası ve koluk tasarımları ile toptan ürün pazarında da adından sıklıkla söz ettiren Retto Mobilya, imalat çizgisindeki sofistike yaklaşımları ile sektörün öncüleri arasında yer alır. Mobilya sanatının temsilcilerinden olan Retto Mobilya, ahşap işleme sanatına duyduğu aşk ile ürettiği birbirinden güzel modelleri, ince işçilik, özgün tasarımları ve benzersiz çalışmaları ile adını mobilya sektörüne yazdırmıştır. Retto Mobilya markası geçmişten bugüne çizgisini bozmadan, sektördeki yerini her geçen gün daha da kalıcı hale getirmekte ve mobilya konusunda modayı belirleyen öncü marka olma yolunda ilerlemektedir...

Gerek tasarım, gerekse uygulamadaki ayrıntılar bizi biz yapan unsurlardır...

VİZYONUMUZ

Sektörün,  bizleri bekleyen teknolojik ve insan faktörlü dalgalanmaların bilincinde olarak değerlerimizi ve mamül-yarı mamül kaynaklarımızı değişimlere en çabuk ve en verimli şekilde adapte edebilmek, hedefimizi korumak şartı ile kazanılmış itibarı ve saygınlığı pekiştirerek hedef kitlemizi genişletmek ve pazarda lider konuma ulaşmak.

MİSYONUMUZ

Çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin daimi desteği ile Ekonomik Fiyat ve Toplam Kalite anlayışını siz değerli müşterilerimize yansıtabilmek.

HEDEFLERİMİZ

  * Müşteri memnuniyeti.
  * Çalışanların memnuniyeti.
  * Tedarikçilerin memnuniyeti.
  * Karlı portföy.
  * Sürekli ve sürdürülebilir büyüme.

RETTO MOBİLYA
TEL         :  0312 350 94 75
GSM       :  0533 277 34 84
GSM 2    :  0536 354 66 43

 

image

 

X