Hekahome (kurtoğlu) Mobilya

HEKAHOME Bir kurtoğlu mobilya markasıdır. Yaptığı yenilikçi atılımlar ve yatırımlar ile mobilya üretmektedir. “Mobilyasız ev kalmasın” sloganı ile oluşturduğu konsept mobilyaları her bütçeye uygunluk ve kalite ilkesiyle üretmektedir.

1998 dan bu yana KURTOĞLU,  birçok evin mobilyasına imzasını atmış ve bu süre içinde kendi  mobilya koleksiyonunu oluşturmuştur.

Üretim faaliyetlerinin Ankara, Kırıkkale ve Kayseri'de gerçekleştiren KURTOĞLU, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun ürünleri ile çevreye duyarlı faaliyet gösteren ender kuruluşlardan biridir.

KURTOĞLU  mobilya koleksiyonu; hızlı, kaliteli ve ekonomik modern mobilyalardan ve klasik mobilyayı yeniden yorumlayan Avangard tarz sahibi ürünlerden oluşur.  Koleksiyondaki her model KURTOĞLU kalitesinin ve tasarım anlayışının bir ürünüdür.

KURTOĞLU, yeni olanı, farklı olanı , kaliteli olanı ve ekonomik olanı gerçekleştirmeye ve daha çok eve ulaşmaya devam edecektir.

Bu çerçevede müşterilerimize verdiğimiz değeri korumaya ve geliştirmeye devam etmekteyiz. Koşulsuz müşteri destek hizmeti ve ürün kalite kontrol hizmeti sunmaktayız. 

Memnun müşteri ilkemizle siz değerli müşterilerimizi yormadan mobilyalarımızın keyfini sürmenizi istiyoruz. 

İnavasyon ve ARGE'ye verdiğimiz önemle her geçen gün yeni ve daha iyiye ulaşmaktayız. Ankara'nın köklü mobilya firmalarından biri olarak hedefimiz Türkiye ve dünya çapında hizmet verebilmektir.


Modern ve çevreye zarar vermeyen üretim tesislerimizle sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmek.

Siz değerli müşterilerimizin beğenisine hiç bir aracı firma olmadan sunmak.

Ekonomik ve değerini aşan mobilyaları siz müşterilerimize ulaştırmak.

Alışveriş sırasında ve sonrasında memnun müşteri kriterlerinden çıkmamak.

En temel amaçlarımızdandır.

Hekahome (kurtoğlu) olarak yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz mobilyalar üretmek için çalışıyoruz. 

HEKAHOME (kurtoğlu) MOBİLYA
TEL   : 0312 319 66 71

image

X